تبلیغات
باشگاه کاربران
چگونه با بیماران کرونایی مواجه شویم؟
شاید برای ما هم اتفاق افتاده است که برخی از اطرافیانمان به کرونا مبتلا شده اند یا علامت های بیماری در آن ها ظاهر شده است و به دلیل این که ما با این افراد در تماس بوده ایم باید اقدامات بهداشتی برای حفظ سلامت خود و دیگر اطرافیانمان داشته باشیم.
ماشین لباسشویی ویروس کرونا را از بین می‌برد؟
برای ضدعفونی کردن لباس‌ها هیچ لزومی برای استفاده از مواد ضدعفونی کننده الکلی وجود ندارد، زیرا اکثر ویروس‌ها در روند شستشوی معمول لباس‌ها از روی لباس شسته می‌شوند.
مرکز یادگیری
راهکارهای کسب آرامش برای کنکوری‌ها
برخی کنکوری‌ها امسال نه تنها اضطراب کنکور را دارند بلکه استرس کرونا را هم تحمل می‌کنند. اما جای نگرانی نیست چون این شرایط برای همه داوطلبان کنکور سراسری امسال یکسان است. در واقع می­‌توان گفت اضطراب دوران کنکور کاملا طبیعی است، اما اگر این اضطراب مدیریت نشده و از حالت طبیعی خارج شود نه تنها مانع پیشرفت فرد شده بلکه باعث شکست نیز خواهد بود.
ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه
دانش‌آموزان سراسر کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند آثار خود را تا 31ام مرداد ماه 1399 در سایت جشنواره به نشانی www.madresefestival.ir  بارگذاری کنند.
گروه دین
از قرآن بپرسیم
چگونه از شر شیطان خلاص شویم؟
همه ما از کودکی تا به حال همیشه در اتفاقات روزمره جملاتی در مورد شیطان شنیده‌ و یا بکار می‌بریم. مثل لعنت بر شیطون، گوش شیطون کر، شیطون گولش زد و از این قبیل حرف‌ها. این جملات این نکته را به ما القاء می‌کند که گویا شیطان در امور زندگی بشر نقش بسزایی دارد و مسلط است.
گروه زندگی
4 شکم‌دردی که نباید در حاملگی نادیده گرفت
این دردها را در بارداری جدی بگیرید
اگر دچار دردهای دوران بارداری هستید، تنها نیستید. شما چه در سه ماهه اول بارداری‌ باشید و چه روزهای آخر بارداری‌ را سپری می‌کنید، به هر حال این شرایط عوارضی برای جسمتان داشته است. عجیب هم نیست؛ شما در حال رشد دادن یک انسان جدید در درون بدنتان هستید! ضمناً با توجه به افزایش ناگهانی هورمون‌ها، بارداری می‌تواند برای برخی از خانم‌ها از جهاتی بی‌نهایت ناراحت‌کننده باشد.
گروه فرهنگ
8 بازی برتر موبایلی برای بهبود روحیه
بازی‌‌هایی که حالتان را خوب می‌کند
در زندگی پرمشعله امروز، بسیاری از ما آنقدر درگیر کار و زندگی شده‌ایم که کمتر فرصت برای بازی و سرگرمی پیدا می‌کنیم و در صورت پیدا کردن اوقات فراغت، بیشتر ترجیح می‌دهیم جلوی تلویزیون دراز کشیده و فیلم ببینیم تا بازی کنیم! اما برخی بازی‌های موبایلی بیش از هر کار دیگری می‌توانند حالتان را خوب کنند؛ ما در این مقاله به معرفی این بازی‌ها می‌پردازیم.
گروه جامعه
بررسی پوشش زنان در اسلام؛
حجاب اجباری سلب آزادی است؟
آزادی امری شخصی است اما زمانی که به اجتماع وارد می‌شود لاجرم محدود می‌شود و اگر این محدودیت وجود نداشت فرق جامعه انسانی با حیوانی چه می‌بود؟ در نتیجه ورود به اجتماع بشری یعنی محدود شدن آزادیِ شخص و این محدودیت است که نشان از انسانی بودن آن اجتماع دارد.
تبلیغات
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
6302